„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”

wtorek, 30 grudnia 2014

Chcę Wam przedstawić Laurę


Laura to niezwykle radosna, pełna ciepła dziewczynka. Pomimo codziennych trudności spowodowanych jej chorobą jest w niej wiele pozytywnej energii. Jej ciepły uśmiech  i urocze spojrzenie urzekło mnie od razu.

Dziś ma 5 lat 80cm wzrostu i 9,5kg jest wcześniakiem  z zespołem wad wrodzonych  i zespołem MFDM twarzowo-żuchwowym jedynym dzieckiem w  Polsce z tą wadą. przeszła wiele operacji ratujących jej zdrowie i życie tj :wrodzone zarośnięcie przełyku , zarośnięcie tchawicy, trzykrotna nieudana operacja rozszczepu podniebienia, dwukrotna operacja antyrefluksowa, dwukrotne założenie Vascu-portu, tracheostomii, gastrostomii oraz wiele innych zabiegów.

Czeka ją jeszcze wiele operacji tj. zespolenie rozszczepu podniebienia, wysunięcie żuchwy, operacja szczęki, plastyka zdeformowanych uszu, zarośniętych kanałów słuchowych i wiele innych zabiegów.

  
Każdy z Was może jej pomóc! 


Dzięki wsparciu jej droga do lepszego funkcjonowania w życiu codziennym może być dużo łatwiejsza...

Oto dane do przelewu, każdy grosz się liczy!

Fundacja "Mam serce"
ul. Wita Stwosza 12
02-661 Warszawa
Nazwa banku: Millennium Bank
Numer konta: 26 1160 2202 0000 0001 6899 7325
Tytuł przelewu: Laura Dzioba

Wszystkie darowizny z tytułem "Laura Dzioba" są w 100% wpłacane na jej konto. Fundacja nie pobiera żadnych opłat. 


2 komentarze:

  1. Warto pomagać, po powrocie do pracy, wrzucę małą cegiełkę...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Basiu z góry ślicznie dziękuję!!! Laura dziś miała kolejną operacje, bardzo ciężką...aż serce ściska ale na szczęście są tacy Ludzie jak Ty którzy chcą jej pomóc...dzięki tym operacjom zacznie słyszeć ale co najważniejsze będzie mogła zacząć normalnie jeść...smutne jest to że tyle się musi nacierpieć :(( do tego rodzice wiele kosztów muszą ponosić sami bo choroba jest rzadka i nie NFZ nie refunduje...oprócz leczenia potrzebna jest wizyta logopedy, rehabilitanta i pielęgniarki-każdy po 3 razy w tygodniu...

      Usuń